Képzéseink

2019.03.25.

Képzés kezdése

KÉPZÉS TARTALMA

A képzéseinknél most látható összegek kedvezményes EARLY BIRD árak.

A Lumiere Fimliskola Early Bird ajánlata 2019 március 21. 20-óráig érvényes. Az addig online vagy a március 21-én megtartott nyílt napon beiratkozók 10% kedvezményt kapnak a tandíj árából.

„Kiváló karrier- és állandó munkalehetőség. De neked kell majd elől vinned a zászlót és mutanod a többieknek az irányt. Folyamatos nyugodtságot sugároznod a rendező felé, hogy figyelhessen a jelenetre, a színészi munkára, a képre. Akkor vágj csak bele, ha érzed magadban ezt a lendületet!” – mondja Szigeti Csilla, az egyik legkeresettebb rendezőasszisztens, iskolánk egyik tanára.

Rendezőasszisztens képzésünkön teljes áttekintést kapsz a rendezőasszisztens feladatairól. Képes leszel a forgatókönyvet szakmai szempontból elemezni és feldolgozni, asszisztensi, logisztikai szempontból értelmezni. Megismered az első asszisztens által irányított csapat munkáját és a filmben betöltött szerepét. Jelentkezz, ha úgy érzed, hogy megvan benned az ambíció és a tehetség, hogy idővel hadvezér legyél egy filmes csapatban.

Milyen tulajdonságok kellenek mindehhez?

Mi segítünk abban, hogy felszínre hozzuk a filmezéshez szükséges, benned rejlő kompetenciákat!

TANÁROK

Gajdos Gábor

György Csilla

Kádár László

Kölcsey Levente

Mosó Mihály

Szigeti Csilla

Tóth Judit

Kérjük, ha üzensz nekünk, add meg a telefonszámod is az üzenet mezőben, hogy hatékonyabban tudjuk Veled felvenni a kapcsolatot, és válaszd ki melyik képzés érdekel és jelentkezz, vagy csak tedd fel a kérdéseid.