Képzéseink

2019. 03. 30.

Képzés kezdése

KÉPZÉS TARTALMA

Ez a képzés neked szól, ha már eldöntötted, hogy egy filmkészítő stábon belül a kamera csapathoz szeretnél tartozni. Ha arra készülsz, hogy az operatőr közvetlen munkatársaként a film vizuális világának esztétikai- és technikai létrehozásában vegyél részt, de ehhez még szükséged lenne alapszintű technikai ismeretekre, akkor ez a kurzus a számodra legalkalmasabb képzési forma.

Honnan tudhatod, hogy éppen neked való ez a szak?
Ha érdekel a fotózás – Ha érdekelnek a filmes és digitális kamerák – Ha szeretsz csapatban dolgozni – Ha érdekel a képalkotás minden részlete – Ha meg akarod ismerni az operatőri fortélyokat – Ha ki akarod ismerni a komponálás, világítás, kameramozgás titkait – Ha megbízható, precíz, pontos, szorgalmas és tanulni vágyó vagy – Ha szeretnél magyar- és nemzetközi filmekben dolgozni – Ha érdekelnek a kisfilmek, és a hollywoodi szuperprodukciók is.

A képzés végén alkalmas leszel arra, hogy:
megismerd a kameracsapat munkáját ● eligazodj a képalkotás különféle technikai formáiban ● szakszerűen és biztonságosan tudd kezelni a kamerákat és tartozékait ● megértsd a világítás, az expozíció, a komponálás, a kameramozgások logikáját ● tovább tanulj a szakmádban ● elvállalj egyszerűbb operatőri feladatokat

A gyakorlati képzéshez használt technikát- és helyszínt iskolánk partnere a Vision Team, Magyarország legjelentősebb kamera-rental cége biztosítja. A szakmai órákra hétvégén, elsősorban szombati napokon kerül sor.

Érettségizett, középszintű angol nyelvtudással rendelkezők jelentkezését várjuk.

TANÁROK

Diósy Mihály

Farkas Dániel

Kardos Sándor

Kirsch Gusztáv

Klöpfler Tibor

Kotschy Péter

Nagy Attila

Seres Bálint

Tóth Zsolt

Kérjük, ha üzensz nekünk, add meg a telefonszámod is az üzenet mezőben, hogy hatékonyabban tudjuk Veled felvenni a kapcsolatot, és válaszd ki melyik képzés érdekel és jelentkezz, vagy csak tedd fel a kérdéseid.