A LUMIERE-ben most ősszel másodszor indítjuk el azt a Közös és összehangolt képzésünket, ahol a Filmes és filmszínész képzés együtt történik. A szakok hallgatói hét különböző filmes szakmát tanulnak, külön felvételiznek, külön osztályfőnökeik lesznek, de a kezdetektől az együttműködésre bíztatjuk és tréningezzük őket.

Idén ősszel három klasszikus képzés is indul. Ide a dokumentumfilm rendezés, a standfotózás, és a vágóasszisztensi szak iránt érdeklődő diákokat várjuk!

Ha érdekelnek részletek az új induló képzéseinkkel kapcsolatban, kérjük add meg az adataidat és kollégáink felveszik veled a kapcsolatot!

Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot