Klasszikus képzések - nyílt nap

Időpont: 2022. szeptember 23. péntek 16:00 – 18:00

Helyszín: LUMIERE FILMISKOLA, Budapest 1068 Benczúr utca 41.

NYÍLT NAP a Lumiere FilmiskolábanGyere és ismerd meg vezető tanárainkat, tudj meg mindent az ősszel induló dokumentumfilm rendezés, a standfotózás, és a vágóasszisztensi szakjainkról!

Annak érdekében, hogy minden leendő Lumiere diák számára maximális élményt tudjunk nyújtani, a nyílt napon 50 fő tud részt venni. Ezért arra kérünk, regisztrálj az eseményre az oldal alján található adatlap segítségével, hogy biztosíthasd a helyed! Figyelem: legkésőbb szeptember 21-én éjfélig tudsz regisztrálni!

MIRŐL LESZ SZÓ?

• Milyen lehetőségeket tartogat a hazai és nemzetközi filmszakma?

•Hogyan zajlik az oktatás a Lumiere Filmiskolában?

Mire számíthatsz a Lumiere iskolapadból kilépve?

• Mikor indul az új munkaközvetítő platformunk, a LUMIERE WORKFLOW?

Szakbemutató időbeosztás

16:00 – 17:00: általános tájékoztató a Lumiere Filmiskoláról

17:00 – 18:00:DOKUMENTUMFILM RENDEZÉS, STANDFOTÓS, és VÁGÓASSZISZTENS szakok bemutatója a vezető tanárokkal

Ezekről és minden más, fontos szakmai, szervezési kérdésről a szakok vezető tanárai tartanak tájékoztatást, majd velük lehet beszélgetni és további kérdéseket feltenni.

A BEMUTATKOZÓ szakok

REGISZTRÁCIÓ

Kérünk Téged, kedves leendő hallgatónk, hogy ha regisztrálj, valóban gyere is el, hiszen a korlátozott létszám miatt előfordulhat, hogy megtelnek a helyek!