Koordinált képzés – Nyílt nap

Koordinált képzés - nyílt nap

Időpont: 2022. szeptember 16. péntek 12:00 – 16:00

Helyszín: LUMIERE FILMISKOLA, Budapest 1068 Benczúr utca 41.

NYÍLT NAP a Lumiere Filmiskolában! Koordinált filmes- és filmszínész képzés keretén belül induló szakok és módszertan bemutatása. Gyere és ismerd meg vezető tanárainkat, tudj meg mindent a koordinált képzés módszertanáról, és tedd fel a kérdéseidet!

A Magyarországon egyedi koordinált filmes- és filmszínész képzésünk egyik legfontosabb újítása, hogy a diákok a kezdetektől együtt, egy integrált rendszerben tanulnak és alkotnak,  így természetes módon tudnak kialakulni alkotó csapatok. Ezért arra bátorítunk, hogy a saját szakodon túl a többi képzés vezető tanárival is ismerkedj meg, hiszen a képzés során, az ingyenes áthallgatásnak köszönhetően akár mind a hét szakmába betekintést nyerhetsz! 

Annak érdekében, hogy minden leendő Lumiere diák számára maximális élményt tudjunk nyújtani, a nyílt napon 50 fő tud részt venni. Ezért arra kérünk, regisztrálj az eseményre az oldal alján található adatlap segítségével, hogy biztosíthasd a helyed! Figyelem: legkésőbb szeptember 14-én éjfélig tudsz regisztrálni!

MIRŐL LESZ SZÓ?

• Miért számít újdonságnak a filmes- és filmszínész képzés összehangolása?

• Mik az előnyei a koordinált képzésnek? 

• Milyen extra lehetőségekkel jár az idén ősszel induló hét szak együttműködése?

• Miért fontos, hogy Magyarországon elsőként, úttörő módon közösen képezzük a filmes és a színész hallgatókat?

• Mit jelent az „ ingyenes áthallgatás” intézménye?

• Miért nevezzük gyakorlat-orientált oktatásnak a Koordinált Képzést?

• Mikor indul az új munkaközvetítő platformunk, a LUMIERE WORKFLOW?

Szakbemutató időbeosztás

12:00 – 13:00: általános tájékoztató a Lumiere Filmiskoláról és a koordinált képzésről

13:00 – 14:00: FILMSZÍNÉSZ és RENDEZŐ szakok bemutatója a vezető tanárokkal 

14:00 – 15:00: OPERATŐR, PRODUCER és VÁGÓ szakok bemutatója a vezető tanárokkal 

15:00 – 16:00: FORGATÓKÖNYVÍRÓ és HANGMESTER szakok bemutatója a vezető tanárokkal 

Ezekről és minden más, fontos szakmai, szervezési kérdésről a szakok vezető tanárai tartanak tájékoztatást, majd velük lehet beszélgetni és további kérdéseket feltenni. 

A BEMUTATKOZÓ szakok

REGISZTRÁCIÓ

Kérünk Téged, kedves leendő hallgatónk, hogy ha regisztrálj, valóban gyere is el, hiszen a korlátozott létszám miatt előfordulhat, hogy megtelnek a helyek!