KOORDINÁLT FILMSZAKMAI KÉPZÉS Nyílt nap

Időpont: 2022. április 1. (péntek) 17.00
Helyszín: LUMIERE FILMISKOLA, Budapest 1068 Benczúr utca 41.

NYÍLT NAP a Lumiere Filmiskolában! A tavasszal induló, koordinált filmszakmai képzés égisze alatt induló szakok és a Lumiere bemutatása. Gyere és ismerd meg vezető tanárainkat, tudj meg mindent a képzéseinkről, és tedd fel a kérdéseidet!

A nyílt nap két szakaszból áll: elsőként az általános tudnivalókról nyújtunk átfogó tájékoztatást (képzés menete, koordinált módszertan előnyei, beiratkozással és finanszírozással kapcsolatos információk), majd a vezető tanárok az egyes szakokról részletesen is mesélnek. Ha több szak iránt is érdeklődsz, akkor se aggódj – lesz lehetőséged több szak vezető tanárával is konzultálni!

Kérünk, ügyelj rá, hogy legkésőbb március 30. (szerda) éjfélig tudsz regisztrálni!

A nyílt napon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A regisztrációs űrlapunk segítségével jelentkezhetsz a Téged érdeklő szak vezető tanárainak tájékoztatójára!

bemutatkozó szakok

nyílt nap REGISZTRÁCIÓ

Kérünk Téged, kedves leendő hallgatónk, hogy a Téged érintő szak tájékoztatójának időpontjára pontosan érkezz!